kurzy NLP

Radek Karban založil školu koučů Coaching University

V dnešní době existuje celá řada koučovacích škol, avšak většina z nich nedokáže koučům zajistit potřebnou kvalitu, aby dokázali opravdu efektivně pomáhat svým klientům.

A to pak ničí jak trh, tak vede k pochybnostem o této jinak velmi funkční metodě „jak posouvat druhé“ – jménem koučování.

Správný kouč by měl mít 3 hlavní věci:

  1. Kvalifikaci kouče (akreditovaný výcvik minimálně o rozsahu 120 hodin)
  2. Praxi kouče (uskutečněných několik desítek sezení s klienty) a supervizi
  3. Certifikaci kouče (úspěšně projít oficiální certifikací MŠMT na pozici kouče)

Pokud kouč není schopen toto doložit a postrádá i reference, je lepší se mu upřímně vyhnout obloukem. Na kvalitě člověka, který s námi pracuje, VELMI záleží.

K zamyšlení:
Nechali byste se operovat člověkem bez atestace a lékařského vzdělání? Toto je obdobné… Práce s lidskou myslí a psychikou je křehká věc….

A tak vznikla Coaching University Radka Karbana, aby všem zájemcům o metodu koučinku a začínajícím i pokročilým koučům poskytla vše důležité, aby se z nich stali koučovací legendy, kteří umí.

Kdo za touto školou koučování stojí?

Radek Karban je mezinárodně certifikovaný Coach Trainer a NLP Trainer a New Code Trainer, který se věnuje koučinku už více jak 15 let. Za tu dobu skrze své kurzy a na individuálních i skupinových sezeních pomohl už několika desítkám tisíc lidí.

Za koučovací školou Coaching University tak stojí člověk, který je vytvořený a vybudovaný doslova a do písmene z praxe. Nikoliv někdo z teorie nebo jako nějaká rychlokvaška z internetu, kterých běhá dnes bohužel všude plno. (dejte si na ně pozor)

Kurz koučování je tak u této školy akreditovaný MŠMT a lze tak získat oficiální rekvalifikaci na profesi „kouč“. Stejně tak výcvik splňuje standardy Mezinárodní federace koučů ICF a lze získat titul ACC nebo PCC cestou Porfolia.

Coaching University své kouče podporuje na cestě jak skrze prezentaci, tak jim dokonce dokáže zajisti i klientelu.

Neustále je rozvíjí a kouči mají možnost se od Radka učit a zdokonalovat díky mentoringu koučovacích dovedností i dál.

A co když už výcvik máte, co dál?

Každý kouč může získat na trhu lepší postavení díky zvýšení své kvalifikace. A k tomu jsou vhodné  kurzy NLP, které jsou u Coaching University certifikovány u samotného zakladatele NLP Johna Grindera a akreditovaný MŠMT v České republice, a to ještě více umocní potenciál kouče uskutečňovat u svých klientů rychlé až téměř okamžité změny.

Rozhodně tak lze doporučit i kontinuální rozvoj kouče díky kurzu NLP Practitioner, který podstatně rozšiřuje koučovací dovednosti a předává nové nástroje a strategie postavené na vědeckém výzkumu, které při práci s druhými excelentně fungují.

Ať už uvažujete o kurzu koučinku nebo o rozšiřování dovedností, lze školu Coaching University doporučit. A své vám o tom jistě řeknou i její absolventi tady v referencích.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *